< Informace o čajovně, obchodu

Názory - čajovna - Čajovna U Vlka

Zobrazuji 1 - 4  z  4  názorů Přidat nový názor Novější  Zobraz vše  Novější
kdy kdo * názor
18.05.2012 21:30Vlk lesní 
Zcela nový styl
15.06.2009 11:33Ji-Tu-Lin 
Kouzelná čarovna
12.01.2009 20:21h2o 
Čarovna
13.12.2008 09:13Gandy_II3 
Čajovna nebo doupě???      - Reagovat -
Kdo chce do čajovny v centru Ústí nad Labem, má bohužel smůlu. Legendární čajovna po dlouhé nemoci podlehla a už nějaký čas nefunguje (zaslechl jsem názory, že to s kvalitoou šlo od deseti k pěti - nemohu posoudit, chodil jsme tam hlavně za mých studií před několika roky a to jsem si ji nemohl vynachválit). Nicméně chtěl jsem zkusit novou, čerstvě otevřenou čajovnu s lákavým názvem Čarovna.
Jak rychle jsem vstoupil, tak jsem taky odešel. Prach a špína na stolcích, "vůně" marihuany víc než nepřehlédnutelná, vzhled místních mladíků silně "alternativní". Bohužel jsem neměl možnost vyzkoušet kvalitu čajů, to nechám na dalších odvážlivcích.
Co závěrem? V Ústí je to bída. Kde jsou ty časy, kdy fungovaly a výborně sloužily Legendárka a Bratr vlk... Teď už nám zbývá jen udělat kšefrík panu Kubovi "Li Yu Chai" Vostátkovi, Ph.D. a jeho střekovské Žábě.
12.03.2012 13:27Gába 
     Re: Čajovna nebo doupě???
13.12.2008 12:25Jitule1 
     Re: Čajovna nebo doupě???      - Reagovat -
Inu, troufám si podotknout, že s tou čajovou situací to v Ústí nebude zase tak špatné, neb na Klíši v místě bývalé menzy je otevřena "netradyční čajofna". Místo vcelku příjemné. Takže není zase až tak nutné dělat kšeftík jen Jakubovi.
A z mých tajných zdrojů plyne, že se plánuje v Ústí ještě jedna čajovna, avšak veskrze ortodoxní... tzn. kuřáci dýmek a milovnící ledových čajů si zde na své nepřijdou. Ale nic není zaručeno.
No a k Čarovně, co se týče čajů pravých, tak na rovinu říkám, že zatím nic moc. Jen je dobré brát v potaz, že Čarovna je na čajovém poli zatím krátce a s jejich startovními podmínkami (jako třeba velmi vysoký nájem) to není zase tak snadné nakoupit kvalitní čaje, které btw jsou dneska celkem drahé.
ALE... hlavní čajovník Honza je velmi mile orientován především na odvary bylinné a to jinde v Ústí naservírováno nedostanete. Co se týče dýmek, tak proti gustu...ale na pohled zdálo se, že zaručuje kvalitní pokouření, tak snad...
A marihuovaný odér už tak nějak k tomu místu patří. Přece nemusí být všechny čajky jedna jako druhá. Pro mne je to velmi příjemná alternativa. Takže všem lidičkám z Čarovny přeju hodně zdarů a spokojených hostí. A vy ostatní jim dejte aspoň šanci. :-)
14.12.2008 19:02Čajík-info 
          Re: Re: Čajovna nebo doupě???      - Reagovat -
Jitule, co že je to za čajovnu na Klíši? Zde na Čajíku není. Kdybys měla přesná název a adresu, případně další konktakty zde na Čajíku užívané, bude to přínos. A na další případnou čajovnu v Ústí se těšíme :-)))).

UPOZORNĚNÍ: veškeré příspěvky na webu Čajík vyjadřují názory čtenářů. Webmaster neodpovídá za jejich obsah. Vyhrazuje si ale právo odstraňovat ty příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo urážlivé či vulgární anebo se zjevným úmyslem někoho poškodit.

(*) - Počet reakcí na uvedený názor


Čajík 2.8 beta <> PHP 5.6.30-0+deb8u1 & MySQL 5.5.54-0+deb8u1 <> Poslední změna: 12.03.2016 <> MSIE 800×600 nahoru ^^^